
Легендарна порошкова змазка J-Lube (концентрат 284г)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 130 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 172-53-25Григорій
Зустрічайте короля ковзання! J-Lube — це вибір професіоналів, любителів фістингу та тих, хто використовує гігантські іграшки. Це концентрований порошок, який при змішуванні з водою перетворюється на неймовірно слизький лубрикант на водній основі.
Головна фішка J-Lube — це свобода та економія. Однієї банки (284 г) вистачає, щоб приготувати від 20 до 30 літрів (6-8 галонів) готової змазки! Ви самі регулюєте консистенцію: додайте менше води для густого гелю або більше — для рідкого слизу.
Він не має смаку та запаху, не викликає алергії та безпечний для всіх видів іграшок (силікон, латекс, скло). Завдяки своїй структурі, J-Lube забезпечує, мабуть, найкраще ковзання у світі, що робить його незамінним для екстремальних практик.
Ключеві переваги:
-
Мега-Економія: Найдешевший спосіб отримати літри якісної змазки.
-
Сам собі хімік: Ви обираєте густоту. Хочете "соплі" для фістингу чи рідку змазку для швидкого сексу? Просто додайте води.
-
Безпечність: Гіпоалергенний, без запаху, без смаку.
-
Легке очищення: Оскільки це водна основа, він змивається звичайною водою (але будьте обережні, він стає дуже слизьким!).
Насипте невелику кількість порошку в ємність з теплою водою і енергійно розмішайте (можна використовувати блендер або шейкер).
-
Важливо: Оскільки порошок не містить консервантів, готова суміш "живе" кілька днів. Готуйте рівно стільки, скільки потрібно на один раз!
Будь-яка крапля J-Lube на підлозі перетворює її на ковзанку. Будьте дуже обережні, щоб не послизнутися!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | порошок |
- Ціна: 2 130 ₴







