Продавець Попперси / poppers купити в Україні розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
463 відгуків
Онлайн магазин попперсів в Україні
+380 (63) 610-15-80Олександр
+380 (95) 172-53-25Олександр
Додати відгук

Прищіпки з затиском для сосків Англія

Прищіпки з затиском для сосків Англія
BIG JUMP LEAD CLAMPS ON CHAIN

Перш ніж почати...

Перш за все я скажу, що еротична біль — дуже особистий вибір. Вона приваблює не всіх. Тим, кому це цікаво, думаю, обговорення допоможе розвинути свої вміння. Тим же, кому немає, принаймні, дасть деякі знання про предмет.

У міру накопичення досвіду і з підходящим партнером рамки допустимого розширюються. Те, що сьогодні не викликає ентузіазму, пізніше може стати сильним і багатим переживанням.

Поступаючись у популярності лише плетям, затискачі в різних видах і формах — найпоширеніші іграшки для заподіяння еротичної болю. Їх можна використовувати майже на будь-яких частинах тіла, найчастіше вони застосовуються на сосках і геніталіях. Справжнє обговорення покликане дати загальний огляд техніки поводження з затискачами.

О, різноманітність!

Прищіпки бувають самих різних форм і розмірів, від простих засобів, що широко застосовуються в побуті, таких, як білизняні прищіпки чи канцелярські скріпки, до спеціальних девайсів, що продаються в секс-шопах. Тугість стиснення більшої частини прищіпок можна регулювати, нехай навіть прикріпивши гумову прокладку до білизняний прищіпці, так, щоб вона стискалася сильніше або слабкіше. Оскільки здатність до сприйняття болю у всіх сабмиссивов різна, можливість регулювати тиск критично важлива.

Майте на увазі: чим сильніше людина сексуально збуджений, тим більшу біль він може прийняти. Як тільки збудження спадає, затиснуте прищіпками тіло починає боліти болісно. Тому використовуйте їх тільки коли ваш сабмиссив збуджений.

Застосовуючи прищіпки, не випускайте з уваги наступні міркування:

Прищіпки заподіюють постійну біль, навіть якщо ви про них забули. На відміну від флагелляции, потребує ваших зусиль, прищіпки, як тільки ви їх причепили, роблять свою справу самі, без будь-яких додаткових дій з вашого боку. Упущення з огляду на ці обставини — вірна ознака «профнепридатність» Домінанта.
Прищіпки зупиняють або обмежують кровообіг в затиснутою ними області. Якщо шкіра під прищіпкою позбавлена необхідного їй припливу крові, залишати їх занадто надовго не можна. Що таке «довго» — залежить від області, на якій застосовується прищіпка, її різновиди та сили тиску, а також розміру стиснутого прищіпкою ділянки тканин тіла.
Основне правило: чим менше забраний під прищіпку ділянку шкіри, тим менше допустимий час впливу. Наприклад, прищіпки на соски можна ставити на 15-20 хвилин. Місця більшої площі, наприклад, стегна, ікри ніг, плечі або сідниці, тримають вплив довше, але ні в якому разі не більше однієї години.
Чим тугіше прищіпка, тим коротшим має бути час впливу. Щоб отримати уявлення про силу тиску, насамперед пробуйте прищіпки на собі.
Ставимо прищіпки (цей параграф є адаптованим фрагментом з книги SM101 — A Realistic Introfuciton, автор Jay Wiseman)

Візьміть прищепку на вашу провідну руку і розкрийте її. Іншою рукою заберіть складку шкіри між великим і вказівним пальцями. Поступово збільшуйте тиск до тих пір, поки воно не зрівняється з тиском, який буде створювати прищіпка. Ковзаючим рухом опустіть прищепку на шкіру і повільно відпустіть затискач.

Щоб психологічно підготувати сабмиссива до сприйняття болю, має сенс попередити його, що приблизно півхвилини він буде відчувати гострий біль. Зачепивши прищіпку, поступово ослабляйте тиск руки, сжимавшей шкіру, і приберіть руку.

Дайте сабмиссиву час, приблизно з хвилину, звикнути до відчуття. Не відволікайте його. Це важливий момент, постарайтеся його не зім'яти. Слідкуйте за диханням сабмиссива. Якщо воно поступово заспокоюється, значить, швидше за все, все в порядку. Якщо ні, можливо, прищіпка занадто туга. Також зверніть увагу на стан мускулатури: напружені м'язи — сигнал до того, що сабмиссив, ймовірно, недостатньо збуджена.

Знімаємо прищіпки

Зняття прищіпок заподіює біль, особливо на сосках, і нікуди від цього не дітися. Джерело болю — відновлення порушеного кровообігу в шкірі, яка перебувала під впливом прищіпки. Тому момент зняття прищіпки так важливий, адже здатність сприймати біль знижується по мірі зниження сексуального збудження. Надмірне зволікання загрожує неприємними відчуттями.

Знімаючи прищіпку, переконайтеся, що ваші руки сухі. Візьміть складку шкіри навколо затиснутою прищіпкою області між великим і вказівним пальцями вашої не-провідної руки, щоб стабілізувати вплив. Не стаскивайте прищіпку. Обережно розтискайте провідною рукою її кінці до тих пір, поки шкіра повністю не звільниться. Піднімайте зняту прищіпку вгору.

Почавши знімати прищіпку, не зупиняйтеся, це тільки зробить гірше. Вміння знімати прищіпки, завдаючи лише мінімум болю, зазначає досвідченого Домінанта. Вчіться на практиці, починаючи з самого себе.

Поширена помилка, яку допускають початківці Домінанти, знявши прищіпки: вони беруться розтирати ділянку шкіри, який перебував під впливом. Не робіть цього. Якщо не хочете різко посилити біль — руки геть, хай тканини відновлюють своє природне стан в своєму ритмі.

Прищіпки поставлені! Що тепер?

Що? — розважайтеся! Поставивши прищіпки, можете переключити свою увагу на інші частини тіла сабмиссива. Поєднання болю, створюваної впливом прищіпки, з еротичною стимуляцією, здатне дати сабмиссиву незабутні відчуття. Пестіть, мастурбируйте його, займіться сексом. Доставте йому задоволення!

Можна пограти з самими прищіпками, діючи ніжно і поступово. З'ясувавши, наскільки чутливий ваш сабмиссив (для цього потрібно провести з ним кілька сесій), можна, наприклад, цілувати або лизати стислі затискачами тканини, або, скажімо, взяти прищіпку в рот і смоктати її. Інші ідеї:

М'яко потягувати прищіпку з боку в бік, або пальцями поперемінно посилювати / послаблювати її тиск;
Прикріпити прищіпку до чого-небудь, наприклад, до нашийника або повідця, або додати дуже легка вага, в межах 50 грамів, вага.
Бутон троянди

не Дивно, що улюблене місце для застосування прищіпок — соски. Здається, що ці маленькі, ніжні бутони округлі самою природою створені спеціально для того, щоб їх трошки помучити. Але, перш ніж змикати кігті затиску на сосках, засвойте наступне.

Малий тиск в цій галузі дає сильний ефект. Почніть зі слабкого стиснення, спостерігайте реакції саба, запитайте його про відчуття. Одні люди можуть прийняти сильний вплив на соски, інші — лише дуже невелика.
У деяких жінок, схоже, існує пряма чуттєвий зв'язок між сосками і клітором. Правильно підібране тиск може створити інтенсивну сексуальну стимуляцію, можливо, навіть оргазм. Але тільки не застосовуйте це міркування, в якості критерію для оцінки вашої нижньої! Якщо такий зв'язок у неї існує — чудово. Якщо ні — все одно добре.
Чоловічі соски порівняно з жіночими малі, і для них потрібні прищіпки меншого розміру.
Чутливість більшості жінок значно посилюється під час менструації. Знайте про це і приймайте цю обставину до уваги.
Ставте прищіпку поруч з кінчиком соска, а не на нього. Защемлення кінчика надмірно хворобливо, і якщо ви дозволите таку помилку, ваш саб негайно (і голосно!) дасть вам про це знати.
Прищіпку можна ставити під різним кутом до тіла, але краще всього — паралельно. Прищіпка, закріплена перпендикулярно, тобто стирчить з соска вперед, може «завалитися» вниз під власною вагою, а це ще один потенційний джерело аж ніяк неэротичной болю.
Ставте прищіпки на суху шкіру сосків, з вологою вони зісковзнуть.
Спробуйте затискати соски по черзі: поставте прищепку на один сосок, потім перейдіть на яку-небудь іншу частину тіла, приголубте її, а потім вже затисніть другий сосок.
Те ж саме стосується і зняття прищіпок: звільніть один сосок, потім хвилину або дві гладьте тіло в інших місцях, потім зніміть другу прищіпку.
Хоча повністю усунути біль при знятті прищіпок неможливо, її можна послабити, оглаживая і пестячи шкіру між грудьми чим-небудь м'яким. Таким чином нервові закінчення отримують додаткове заняття і переключаються на обробку позитивних сигналів, тобто як би відволікаються від болю.
Де ще можна застосовувати прищіпки?

Геніталії:
У мужчин: мошонка (наименее чувствительна), крайняя плоть (чувствительность варьируется), ствол члена (затруднительно при эрекции), головка члена (наиболее чувствительна), промежность (область между мошонкой и анусом, большинство мужчин в состоянии воспринять воздействие в этом месте);
У женщин: внешние половые губы (менее чувствительны), внутренние половые губы (могут оказаться нежной, хрупкой зоной), клитор (как бы это сказать — «мучительно»?);
Мочки ушей (зажимание хрящей очень болезненно!);
Брови (осторожно: вы в опасной близости от глаз);
Нос (не закрывайте его прищепкой);
Губы;
Язык;
Шея;
Груди (то есть, не только соски), область грудной клетки;
Руки, ноги, особенно внутренняя поверхность бёдер, живот, ягодицы.
Почти любое место, где можно сделать складку из кожи.

Заключение

Прищепки помогают сделать обмен властью между Доминантом и сабмиссивом более глубоким и разносторонним, привнести в эротический опыт новое измерение и достичь новых высот в реализации сексуальности. Насколько хорош будет этот опыт — почти целиком зависит от умений и интуиции Доминанта. Развив их, наслаждайтесь этой игрой в рамках приемлемого для сабмиссива.
http://www.marypoppersua.com/#!blank-2/douz1
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner